top of page

HIFU "ULTRACEL Q+" - odos jaunystę be skalpelio ir jokio gijimo laikotarpio!

 
 

HIFU veido procedūros 

VEIDAS 399 EUR.png
igk-web-hifu2.png
igk-web-hifu-23.png

Holivudo žvaigždžių pamėgta procedūra dažnai prilyginima stebuklui.

HIFU procedūros savo efektyvumu garsėja visame pasaulyje. Jas siūlo daugelis grožio klinikų, tačiau rezultatų efektyvumas gali skirtis: kodėl verta rinktis būtent JEISYS ULTRACEL Q+ HIFU aparatą?:
 

 • Inovatyvi technologija: Orientuota į gilesnių odos sluoksnių stimuliaciją, kad būtų pasiekti geriausi galimi rezultatai.

 • Tiksli fokusavimo galimybė: Tiksliai fokusuota ultragarso energiją į konkretų odos plotą.

 • Platus procedūrų spektras: JEISYS ULTRACEL Q+ gali būti pritaikytas skirtingiems odos tipams ir poreikiams, suteikdamas galimybę atlikti įvairias procedūras nuo odos stiprinimo iki raukšlių mažinimo ar riebalų skaidymo.

 • Sertifikuotas ir patikimas aparatas.

 •  UNIKALŪS patentuoti linijiniai katridžai geresniems rezultatams.

 • Poveikis išlieka net iki 2 metų.
   

HIFU - neinvazinė procedūra, kuri naudoja ultragarsinį energijos fokusavimą, siekiant gerinti odos būklę. Ši procedūra veikia giliai odos sluoksniuose, nesukeldama pažeidimų paviršiniu lygiu. Procedūra sužadina natūralius atsako mechanizmus: kolageno stimuliaciją, ląstelių atsinaujinimą, restruktūrizaciją. Procedūros rezultatai gali būti prilyginami plastinei operacijai.

Atvykite į „Ilgalaikio grožio kliniką“, kur neteks nerimauti dėl rezultato: saugias ir kokybiškas procedūras užtikrins medicinos profesionalų komanda.

 
 
top-klinika.png

TOP klinika Kaune

ilgalaikiai-rezultatai.png

Ilgalaikiai rezultatai

no-surgery.png

Nechirurginis būdas

Kokias problemas sprendžia HIFU ULTRACEL Q+?

 
igk-web-hifu4.png
procedura
apie

Atsiliepimai

 
Labai veiksminga ir maloni procedūra.
 
Rezultatas akivaizdus jau po pirmo karto. Darbuotojai labai profesionalūs ir paslaugūs.
 
Sugrįšiu būtinai vėl...
Esu dariusis HIFU kitur, bet rezultatai nesulyginamai geresni čia.
Oda pastangrėjusi, matosi riebalinis sumažėjimas, raukšlelės pasilygino ir pagaliau dingo maišai po akimis. Rezultatas geriausias pasimatė po kelių savaičių. Nors buvo matomas ir iš karto. Rekomenduoju labai HIFU procedūra būtent su ULTRACEL Q+ aparatu pas gydytoją Gustę.
Labai geri rezultatai, malonus personalas ir aplinka, o pati procedūra taip pat maloni, (nors kitoj klinikoje tokio efekto nebuvo).
 
Žodžiu, pasiteisino viskas 100 proc. – laukiu sekančio karto😊

Rezultatai

 
 

Dažnai užduodami klausimai

 
 • Ar kūno stangrinimas su Venus Legacy™ tinka man?
  Procedūra yra tinkama visiems, susiduriantiems su celiulitu, norintiems stangresnės odos ar dailesnių kūno linijų. Celiulito gydymas su Venus Legacy™ bus kaip tik Jums, jei iki šiol išbandyti būdai nepadėjo išspręsti nepageidaujamų išvaizdos aspektų.
 • Kiek procedūrų reikia atlikti norint geriausio efekto?
  Dažniausiu atveju puikiais rezultatais klientai džiaugiasi jau po 5-8 procedūrų. Visgi, kiekviena situacija yra individuali, tad priklausomai nuo sprendžiamos problemos, odos būklės, celiulito stadijos bei Jūsų sveikatos, procedūrų skaičius gali skirtis.
 • Kiek laiko trunka viena odos stangrinimo procedūra su Venus Legacy™?
  Procedūros trukmė priklauso nuo pasirinktos kūno zonos. Įprastai trunka tarp 30-45 minučių.
 • Kurioms kūno vietoms tinkamas odos stangrinimas su Venus Legacy™?
  Procedūrą galima atlikti bet kurioje kūno srityje, priklausomai nuo sprendžiamos problemos. Įprastai taikoma sritims, kuriose norima sumažinti celiulito pasireiškimą ir suteikti odai daugiau estetikos. Pavyzdžiui, šlaunims, sėdmenims, pilvo ir šonų sritims, rečiau – rankoms, blauzdoms. Procedūroms tinkamos ir veido, kaklo bei dekoltė odos atjauninimui ir stangrinimui neinvaziniu būdu.
 • Kada pamatysiu procedūros rezultatus?
  Neretai pirmieji pokyčiai gali būti pastebimi jau po pirmų procedūrų! Visgi, kiekvienas klientas ir situacija yra individuali, tad tikslesnę informaciją būtent Jums suteikti galėsime konsultacijos metu po pirminės apžiūros
 • Kaip pasiruošti Venus Legacy™ procedūrai?
  Ypatingas pasiruošimas procedūrai Venus Legacy™ aparatu nėra reikalingas. Svarbu, kad oda būtų švari, be makiažo priemonių. Procedūros zonos nerekomenduojame tepti drėkinamaisiais kremais, joje neturėtų būti papuošalų.

Kuriame grožį, kuris išlieka.

 

„Ilgalaikio grožio klinikos“ komanda kasdien stengiasi, kad kiekvienas klientas pasiektų trokštamą estetiką ir pasitikėjimą savimi.

Mūsų tikslas – kurti ilgalaikį rezultatą, kuris Jus lydės ir džiugins mėnesiais ar net metais.

bottom of page