Ieškoti

BB GLOW PROCEDŪRA - ILGALAIKIS ODOS TONAVIMAS

Atnaujinta: 2021-09-17

Alternatyva kreminei pudrai - ilgalaikio odos tonavimo procedūra "BB Glow"


Tik prieš pusmetį Lietuvoje pradėta atlikti ilgalaikio odos tonavimo procedūra vis dar laikoma naujiena. Ją darosi ne tik moterys, bet ir vyrai. Taip pat ji laikoma alternatyva kreminei pudrai, kuria siekiame sulyginti veido odos atspalvį ir paslėpti trūkumus.Taigi, viskas ką Jums reikia žinoti apie "BB glow" procedūrą:


Tikriausiai kiekvienas iš mūsų kovoja su veide atsiradusiomis smulkiomis linijomis, netolygiu odos tonusu, randeliais po aknės. Tai gali atrodyti kaip niekada nesibaigiantis mūšis, tačiau tai tik vienas faktorius iš daugelio su kuo mes susiduriame. Amžius, hormonai, mityba, UV spinduliai ir kiti faktoriai gali turėti įtakos mūsų odos sveikatos būklės svyravymams. Dengimas odos dėmių ir didelių porų makiažo dėka yra geriausias trumpalaikis sprendimas, tačiau visa tai mes žinojome iki šiandien...


Jei esate pavargę nuolatos dirbti su savo odos trūkumais, dabar pats laikas susirungti paskutinei kovai su "BB Glow“ tonavimo procedūra.


"BB Glow" tonavimo procedūra naudoja naujausias technologijas ir moksliškai įrodytus metodus bei formuluotes, skirtas išspręsti šias ir kitas odos problemas.