Applying Makeup
liucija_penkauskiene.jpg

LIUCIJA PENKAUSKIENĖ

direktorė - permanentinio makiažo specialistė (VIP klientų aptarnavimas)

L.Penkauskienė yra gerai žinoma ilgalaikio makiažo specialistė ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje. 2016m. Olandijoje vykusiame "World Championship of Microblading" tapo III vietos laimėtoja (I vieta - JAV, II vieta - UK). Nuo 2016m., po savo laimėjimo, pakviesta tapti tarptautine teisėja permanentinio makiažo čempionatuose. Oficialiai įteiktas vienintelis pasaulyje "Microblading Abassador" statusas (ši kategorija buvo įteikta Microblading procedūros pradininko, meistro, Branko Babic, Serbija). Šio statuso reikšmė - padėka, už Microblading procedūros garsinimą, savo darbais, visame pasaulyje. Šiuo metu veda mokymus Lietuvoje, bei užsienyje (kontraktai su mokyklomis Olandijoje, Belgijoje, UK, Norvegijoje, Švedijoje, Danijoje, Jungtinėse Amerikos Valstyjose ir Meksikoje) taip pat aptarnauja klientus savo klinikoje Lietuvoje, Kaune.

GINTARĖ M.

permanentinio makiažo specialistė (Master)

Aukštos kvalifikacijos meistrė dirbanti kartu su Liucija ir asistuojanti jai mokymų metu. Gintarė šio kruopštaus meno mokymus baigė 2014m. Meistrė mokinosi Liucijos Penkauskienės vykusiuose mokymuose ir nuo to laiko, dėl savo gerų darbo rezultatų, buvo pakviesta dirbti kartu. Ši meistrė taip pat yra kėlusi kvalifikaciją ir kitose permanentinio makiažo mokymų įstaigose Lietuvoje ir užsienyje. Šiuo metu Gintarė aptarnauja visus klientus Lietuvoje "Ilgalaikio Grožio Klinikoje", bei sėkmingai asistuoja Liucijai vykdant mokymus Olandijoje, Belgijoje, UK, Norvegijoje, Švedinoje, Danijoje ir Jungtinėse Amerikos Valstijose.

DSC_8744_edited.jpg
unnamed-15.jpg

RITA K.

grožio terapeutė/permanentinio makiažo specialistė

Rita yra baigusi kolegijos studijų programą - Grožio terapija/Medicina ir sveikata. Ji yra kvalifikuota specialistė, nuolatinė įvairių seminarų dalyvė teoriniuose ir praktiniuose mokymuose, kurių tematika cheminiai pilingai, SPA aparatinės veido procedūros. Šiuo metu dirba su O.D.A., Guinot ir pHformula kosmetikos linijomis. Klientams taupantiems laiką ir pageidaujantiems ilgiau trunkančio rezultato, specialistė Rita, galės pasiūlyti bei atlikti antakių formavimą ir dažymą Ilgalaikiais Hena (chna) dažais. Taip pat ji atlieka "Fibroblast" procedūras, yra įgijusi tarptautinį diplomą. Dirba tik su profesionaliu, patentuotu aparatu. 
2012 m. baigė Femina Bona blakstienų priauginimo mokymus ir įgijo Master Class laipsnį. Tai specialistė, turinti ilgalaikę darbo patirtį, kuri profesionaliai įvertins Jūsų natūralių blakstienų būklę bei pasiūlys geriausią sprendimą blakstienų priauginimo srityje.  Rita nuolat stažuojasi įvairiuose mokymuose, domisi naujovėmis bei kelia savo kvalifikaciją.
Permanentinio makiažo meno išmoko 2014 m. Specialistė mokėsi Liucijos Penkauskienės permanentinio makiažo  mokymuose. Dėl savo kruopštaus darbo ir profesionalumo buvo pakviesta dirbti "Ilgalaikio grožio klinikoje". Ši specialistė kėlė savo kvalifikaciją ir kituose permanentinio makiažo mokymuose Lietuvoje ir užsienyje. 

AUGUSTĖ SUTKUTĖ

gyd. dermatovenerologė

Atlieka konsultacijas ir estetines procedūras tokias
kaip raukšlių korekcija hialuronu/botulinu, lūpų kontūro
formavimą (putlinimą).
Augustė yra Lietuvos dermatovenerologų draugijos, Europos dermatologijos ir venerologijos akademijos, Europos dermatoonkologijos asociacijos narė.
Darbo patirtis - daugiau nei 6 metai.

auguste_sutkute.jpg